top of page
436A1114.jpg

DLACZEGO POWINIENES NAM ZAUFAC?

BO KOCHAMY TO CO ROBIMY.

436A2036-4.jpg
436A1441.jpg

Nasza codzienność to praca na polu, gdzie osobiście nadzorujemy to, co później trafia do Waszych skrzynek!

Już od dzieciństwa wspieraliśmy naszych rodziców - chociaż wtedy głównie w beztroskim stylu. Teraz umożliwiamy im zasłużony odpoczynek, przejmując odpowiedzialność za pracę na polu. Chociaż praca ta bywa czasami wymagająca, jest jednocześnie pełna wdzięczności. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż obserwacja, jak zasadzona przez nas marchewka wyrasta i rośnie.

Jesteśmy niewielką,
rodzinną firmą.

Większość warzyw i owoców, które znajdziecie w naszych świeżych skrzynkach, pochodzi z naszego rodzinnego gospodarstwa, usytuowanego tuż pod Krakowem, konkretnie w gminie Skalbmierz. Naszym głównym obszarem specjalizacji są warzywa korzeniowe.

To, czego sami nie uprawiamy, pozyskujemy od naszych zaufanych dostawców, zaprzyjaźnionych producentów oraz lokalnych rolników - wielu z nich to nasi dobry sąsiedzi ;) Owoce takie jak jabłka, gruszki, śliwki i brzoskwinie pochodzą od sadowników z rejonu Nowego Sącza.

436A1228.jpg
436A2204.jpg

Z SZACUNKU
DO ZIEMI

Wszystkie produkty pochodzą z konwencjonalnych upraw z poszanowaniem dobrostanu ziemi. Zarówno nasze gospodarstwo jak i te z którymi współpracujemy prowadzą uprawy w systemie Integrowanej Produkcji i Global G.A.P dzięki temu zobowiązane są do przestrzegania zasad karencji i nie stosowania niedozwolonych środków.

bottom of page